پیامبر اسلام(ص): خیارکم من تعلم قرآن و عـلمه، بهترین شما کسیست که قرآن را بیاموزد و آموزش دهد. نهج الفصاحه ص473 ،ح1524

نفرات برگزیده سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند

 

نفرات برگزیده سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند

1396/06/22  |  211بازدید

تقدیر از نفرات برتر سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

 نفرات برتر در بخش های معارفی و آوایی، معرفی و تجلیل شدند.

* بخش آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن:
نفر اول:  سعید بهرامی
نفر دوم:  حامد منوچهری کوشا
نفر سوم:  عباس غفار زاده

* بخش آشنایی احادیث اهل بیت:
 نفر اول:  نبی الله سالاری
نفر دوم:  مجتبی برغمدی
نفر سوم:  سعیده شجاعی مهر

* بخش آشنایی با سیره معصومین:
نفر اول:  مهسا کریمی
نفر دوم:  وحید عباس مقدم
نفر سوم:  زهرا مهدوی

* بخش مفاهیم نهج البلاغه :
نفر اول:  مونا امانی پور
نفر دوم:  مهدی نیک روشن
نفر سوم:  راضیه خزاعی

* بخش پرسمان معارفی:
نفر اول:  یونس پورسعدی
نفر دوم:  زهرا زائر
نفر سوم:  سمانه کهرمی

*بخش احکام:
نفر اول:  مهناز ملک پور
نفر دوم:  هادی اماملو
نفر سوم:  سینا رستمی

*بخش مفاهیم صحیفه سجادیه:
نفر اول:  سعید میرزایی
نفر دوم:  علی درودیان
نفر سوم:  لیلا اهرایی

*بخش حفظ قرآن کریم:
نفر اول:  فاطمه محمدی
نفر دوم:  مریم غزاوی
نفر سوم:  محمد مافی

*بخش تحقیق در قسمت برادران:
نفر اول:  سجاد پروینی نژاد
نفر دوم:  هادی اسفیدانی
نفر سوم:  علیرضا محمدی زاده

*بخش تحقیق در قسمت خواهران:
نفر اول:  فهیمه ایزدی
نفر دوم:  زهرا داوازده امامی
نفر سوم: طیبه صبوری

*بخش قرائت ترتیل در قسمت برادران:
نفر اول:  امید حسینی نژاد
نفر دوم:  مصطفی قاسمی
نفر سوم:  محمد حسین حداد زاده

*بخش قرائت ترتیل در قسمت خواهران:
نفر اول:  منصوره آقا حسنی
نفر دوم:  فاطمه مصلح
نفر سوم:  فریال خنافر

*بخش حفظ 5 جزء اول قرآن کریم در قسمت برادران:
نفر اول:  سیدرضا میرهاشمی
نفر دوم:  محمدرضا رحیمی
نفر سوم:  سید محمد حسین فرزام

*بخش حفظ 5 جزء اول قرآن کریم در قسمت خواهران:
نفر اول:  فایزه جلالی
نفر دوم:  فاطمه حبیبی نیا
نفر سوم:  فاطمه مرادی

*بخش حفظ 10جز اول قرآن کریم در قسمت برادران:
نفر اول:  امیر محمدیان
نفر دوم:  امیر حسینی اسفندیار
نفر سوم:  مهدی افشان

*بخش حفظ 10جز اول قرآن کریم در قسمت خواهران:
نفر اول:  زهرا میرزا علی پور
نفر دوم:  ام البنین موسوی مطلق
نفر سوم:  اسما ایران منش

*بخش 20 جز اول قرآن کریم در قسمت برادران:
نفر اول:  علیرضا رحمانی
نفر دوم:  محمد لایینی
نفر سوم:  محمد آسنجرانی

*بخش 20 جز اول قرآن کریم در قسمت خواهران:
نفر اول:  نرجس سعدالدین
نفر دوم:  صفا عسکری
نفر سوم:  فایزه جعفری

*بخش حفظ کل قرآن کریم در قسمت برادران:
نفر اول:  محمدرضا رضایی
نفر دوم:  رسول آزمایش
نفر سوم:  محمدرضا رضایی

*بخش حفظ کل قرآن کریم در قسمت خواهران:
نفر اول:  زهرا سلطان پور
نفر دوم:  شکوفه صباغی کرهرودی
نفر سوم:  فاطمه زرین

 

    

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
4 + 1 =
سئوال ساده رياضي بالا را حل كنيد و جواب را در كادر بالا وارد نمائيد. به طور مثال 1+3=4
  • بازدید کل: 776,862
    کليه حقوق اين سايت متعلق به معاونت فرهنگي دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

    اوقات شرعی

    خبرنامه اخبار فرهنگی

    با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!

    همزمانی محتوا

    آدرس: گرگان ، میدان بسیج، پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان،حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی

    تلفن: 32452305      نمابر: 32452306
    کدپستی: 43437- 49189